Podpořte školu a děti svým členským příspěvkem

Členský příspěvek pro školní rok 2024/2025 je stanovený na 1 000 Kč a vztahuje se na celou rodinu, ne jen jednoho žáka (v případě sourozenců stačí platba za jednoho z nich).

Při uhrazení členského příspěvku, prosím uveďte do zprávy pro příjemce jméno dítěte, třídu a kontaktní e-mail.

Zapojte se do činnosti spolku, uvítáme všechny aktivní rodiče.

Napište nám na spolekrodicuzstgm@gmail.com

O spolku rodičů

Spolek funguje při škole od roku 2018 a jeho cílem je podpořit školu při vytváření prostředí, které povede k naplnění potřeb rodin, žáků i školy. Děti a školu podporujeme i získaných pomocí grantů a sponzorských darů.

Galerie

Podívejte se na fotky z akcí pořádaných spolkem jako rodičovská kavárna, rozsvěcení vánočního stromku, karneval se školní družinou nebo soutěž Z pera a palety.

Rodičovská kavárna

Přednáška pro členy spolku rodičů

Zdobení stromku

Adventní setkání členů spolku – zdobení a rozsvěcení vánočního stromku před školou.

Den učitelů

Přání od spolku

Soutěž a vernisáž

Vernisáž a vyhlášení výsledků soutěže Z pera a palety

Akce spolku

Stálicí v našem kalendáři jsou rodičovské kavárny, vánoční jarmark, karneval nebo soutěž Z pera a palety. Zjistěte, co vše máme naplánováno na letošní školní rok.